povinné ručení - půjčky - výdělky

Výdělek na internetu

Hledáte práci na doma? Vydělejte si peníze za vyplňování anket a dotazníků nebo si najděte požadovanou práci přes speciální webové stránky! Vhodné pro zájemce z celé ČR od 18 let - samostatně výdělečná činnost. Sami se rozhodnete, jakou z nabízených činností budete chtít vykonávat po objednání uvedených nabídek, které Vám zašleme poštou:

Nabídka č. 133 - Baví Vás surfovat na internetu? Rádi nakupujete? Nechte se odměnit za návštěvy různých webových stránek, za vyplnění anket apod. Zaregistrujte se zdarma do věrnostního programu a získáte tak různé spotřební zboží nebo slevy ve vybraných obchodech (slevové poukázky, trička, zájezdy, ubytování a mnoho jiného). Zasíláme internetovou adresu české firmy, kde získáte veškeré potřebné informace + registraci.

Nabídka č. 212 - Různé firmy hledají zájemce o on-line průzkumy (oblast nových produktů a služeb). Nechte si zaplatit za Váš názor, možnost pěkných výdělků, výher nebo odměn. Vyžadován je PC s internetem, pracujete jen, když se Vám to hodí a když máte čas. Zasíláme kontakty na webové stránky (zahraniční - znalost AJ, i české firmy), kde získáte další potřebné informace.

Nabídka č. 175 - Hledáte práci, brigádu, přivýdělek? Objednejte si tuto nabídku a získáte přístup zdarma k velkému množství přímých nabídek práce v zahraničí i nabídky různých brigád a zaměstnání v celé ČR! Dále získáte informace a rady pro zájemce o práci, přečíst si můžete nejrůznější diskuse, zkušenosti od ostatních a další. Neváhejte a najděte si výdělek, který hledáte! Zasíláme kontakt na české webové stránky, kde obdržíte uvedené informace a širokou nabídku zajímavých výdělků.

Nabídka č. 105 - Česká firma Vám nabízí výdělek za vyplnění dotazníků týkajících se výzkumu trhu. Pro zájemce od 16 let z celé ČR, za 1 vyplněný dotazník se platí 25 až 50 Kč, u speciálních dotazníků až 200 Kč. Po dosáhnutí min. 250 Kč dostanete odměnu formou atraktivních poukázek na odběr zboží nebo služeb ve vybraném obchodě! Zasíláme internetový kontakt, kde získáte potřebné informace + možnost registrace zdarma. Neváhejte! 

Chcete si objednat komplet těchto čtyř nabídek práce doma (nabídky č. 133, 212, 175, 105) k zaslání poštou jen za 280 Kč? Objednejte zde

 

Vyhledávání

Web provozuje: Tůma Pavel, 17. listopadu 287/33, 400 10 Ústí n. L. 10, bulletin@email.cz, IČO 62232649, www.rzp.cz *Další informace k nabídkám a dodací + obchodní podmínky jsou uvedeny na https://www.iprace.net/obchodni-podminky-sluzby