povinné ručení - půjčky - výdělky

Manuální práce

Nová práce na doma od české obchodní firmy spol. s.r.o.! Jedná se o domácí výrobu drobných ozdobných předmětů (vánoční a nebo velikonoční ozdoby). Tato česká firma Vám dodá potřebný materiál k práci a také od Vás vykoupí zpět hotové výrobky. Vše potřebné se zasílá jednoduše poštou. Pracujete ve volném čase, kolik kusů výrobků zhotovíte a v jakém čase je jen na Vás. Čím více kusů výrobků zhotovíte, tím více si také vyděláte.

Česká firma nabízí zájemcům výdělek za skládání ozdobných a dekorativních předmětů (vánoční a nebo velikonoční ozdoby). Jedná se o ruční výrobu doma během celého roku, firma dodává veškerý potřebný materiál k práci a také odebírá zpět hotové výrobky. Firmou je dodáván také návod k výrobě, ukázkový produkt jako vzor k výrobě a dodavatelská dohoda, vše se zasílá poštou. Za jeden hotový výrobek Vám uvedená česká firma zaplatí 38 Kč, za zhotovení jedné sady po 5 kusech (5 kusů x 38 Kč) firma platí 190 Kč. Pokud vyrobíte například 200 kusů ozdob, vyděláte si 7 600 Kč. Po zapracování je možné vyrobit dle údajů firmy za 1 hodinu v průměru 5 kusů výrobků, podle schopností. Nejsou vyžadovány žádné speciální nástroje ani vybavení k výrobě. Počet vyrobených kusů není omezen, záleží jen na Vás, kolik výrobků a v jakém čase zhotovíte. Jedná se o samostatně výdělečnou činnost, určeno pro zájemce z celé ČR od 18 let. Vhodné jako přivýdělek a nebo brigáda pro volný čas. Zasíláme poštou za uvedenou cenu bližší informace a instrukce, kontakt na webové stránky firmy, adresu firmy, e-mail, tel. číslo a objednávku pro zájemce o tento výdělek. 

Chcete si objednat tuto nabídku práce doma k zaslání poštou jen za 180 Kč? Objednejte zde

 

 

Vyhledávání

Web provozuje: Tůma Pavel, 17. listopadu 287/33, 400 10 Ústí n. L. 10, bulletin@email.cz, IČO 62232649, www.rzp.cz *Další informace k nabídkám a dodací + obchodní podmínky jsou uvedeny na https://www.iprace.net/obchodni-podminky-sluzby