povinné ručení - půjčky - výdělky

Manuální práce

Nová práce na doma od české obchodní firmy spol. s.r.o.! Jedná se o domácí výrobu drobných ozdobných předmětů. Tato česká firma Vám dodá potřebný materiál k práci a také od Vás vykoupí zpět hotové výrobky. Vše potřebné se zasílá jednoduše poštou. Pracujete ve volném čase, kolik kusů výrobků zhotovíte a v jakém čase je jen na Vás. Čím více kusů výrobků zhotovíte, tím více si také vyděláte.

Česká firma spol. s.r.o. nabízí zájemcům práci na doma - výdělek za skládání různých drobných ozdobných a dekorativních předmětů dle aktuální nabídky. Jedná se o ruční výrobu doma během celého roku. Jde o skládání několika částí výrobku z korálků, navlékání na drátek, zakončení a vytvarování do konečné podoby produktu. Firma dodává veškerý potřebný materiál k práci a také odebírá zpět hotové výrobky. Firmou je dodáván také návod k výrobě, ukázkový produkt jako vzor k výrobě i smlouva pro odkup výrobků a zasílání materiálu k výrobě, vše se zasílá přes Českou poštu. Za jeden hotový výrobek Vám uvedená česká firma zaplatí 48 Kč. Pokud vyrobíte například 400 kusů výrobků, vyděláte si  19 200 Kč. Po zapracování je možné vyrobit dle údajů firmy za 1 hodinu v průměru až 5 kusů výrobků, podle schopností. Nejsou vyžadovány žádné speciální nástroje ani vybavení k výrobě. Možný počet vyrobených kusů je až 1 300 za měsíc od  jednoho dodavatele, záleží jen na Vás, kolik výrobků a v jakém čase zhotovíte. Jedná se o samostatně výdělečnou činnost, určeno pro zájemce z celé ČR a ze Slovenska, od věku 18 let. Vhodné jako přivýdělek a nebo brigáda pro volný čas. Zasíláme poštou za uvedenou cenu bližší informace a instrukce, kontakt na webové stránky obsahující adresu firmy, e-mail a objednávku pro zájemce o tento výdělek.

Chcete si objednat tuto nabídku práce doma k zaslání poštou jen za 180 Kč? Objednejte zde

 

 

Vyhledávání

Web provozuje: Tůma Pavel, 17. listopadu 287/33, 400 10 Ústí n. L. 10, bulletin@email.cz, IČO 62232649, www.rzp.cz *Další informace k nabídkám a dodací + obchodní podmínky jsou uvedeny na https://www.iprace.net/obchodni-podminky-sluzby