povinné ručení - půjčky - výdělky

Domácí práce

Chcete pracovat doma pro naší firmu a plnit získané obálky propagačními letáky? Práce je vhodná pro zájemce z celé ČR od 18 let, jedná se o samostatně výdělečnou činnost se smlouvou. Pracujete ve svém volném čase, záleží jen na Vás, kolik obálek nám zašlete a kolik peněz si vyděláte.

Chcete si vydělat doma až 15 000 Kč měsíčně plněním obálek propagačními letáky? V současné době hledáme schopné a samostatné domácí pracovníky pro aktivní prezentaci naší firemní nabídky služeb a plnění zpětně získaných poštovních obálek propagačním tiskovým materiálem. Tiskový materiál k plnění obálek dodáváme poštou zdarma, obálky ani poštovní známky nekupujete! Nadepsané a ofrankované obálky určené k naplnění získáte bezplatně prostřednictvím aktivní prezentace námi poskytovaných služeb přímo od potenciálních zájemců, kteří chtějí zaslat propagační materiál s kompletní aktuální inzertní nabídkou dle dodacích a obchodních podmínek. Naplněné obálky budete zasílat poštou 1x týdně doporučenou zásilkou a nebo balíkem zpět k nám na firmu k proplacení. Poštovné za odeslané zásilky s obálkami proplácíme a smlouvou Vám garantujeme zpětný odběr naplněných obálek. Kolik si touto prací doma můžete vydělat? Platíme 11 Kč až 15 Kč za 1 naplněnou obálku. Váš výdělek za naplněnou obálku se určuje podle množství odeslaných zásilek s naplněnými obálkami naší firmě. Za zaslání první zásilky s naplněnými obálkami Vám zaplatíme 11 Kč za 1 naplněnou obálku, až nám zašlete druhou zásilku s obálkami, tak Vám zaplatíme 12 Kč za 1 naplněnou obálku. Za zaslání třetí zásilky s obálkami Vám zaplatíme 13 Kč za 1 naplněnou obálku, až nám zašlete čtvrtou a následně další zásilky s obálkami, tak Vám zaplatíme 15 Kč za 1 naplněnou obálku. Pokud zvládnete naší firmě dodat například 1 000 naplněných obálek za měsíc, Váš výdělek bude 15 000 Kč! Výplatu zasíláme pravidelně 1x měsíčně (k 10. dni v měsíci) převodem na Váš bankovní účet. Kolik času práci věnujete a jaké množství obálek naplníte, to záleží jen na Vaší šikovnosti a aktivitě (samostatně výdělečná činnost). Uhrazenou cenu 480 Kč za zaslání registrační sady poštou Vám vrátíme zpět dle smluvních podmínek již při dodání pouhých 100 ks naplněných obálek! Upozornění - tato nabídka práce doma je určena pouze pro zájemce z ČR! Úhrada uvedené registrační sady je jednorázová, žádné další poplatky nevyžadujeme. Po doručení registrační sady můžete začít okamžitě pracovat. Za uvedenou cenu získáte registrační sadu s podrobným a srozumitelným pracovním postupem, smlouvu o zprostředkování a startovní balíček letáků. 

Chcete si objednat tuto nabídku práce doma k zaslání poštou jen za 480 Kč? Objednejte zde

Vyhledávání

Web provozuje: Tůma Pavel, 17. listopadu 287/33, 400 10 Ústí n. L. 10, bulletin@email.cz, IČO 62232649, www.rzp.cz *Další informace k nabídkám a dodací + obchodní podmínky jsou uvedeny na https://www.iprace.net/obchodni-podminky-sluzby