povinné ručení - půjčky - výdělky

Plnění obálek letáky, propisovačkami a odesílání poštou

Vítáme Vás! Máme pro Vás připravený nový výdělek na doma bez poplatku předem! Přímo naše firma Vám nabízí práci z domova se smlouvou pro zájemce z celé ČR (od 18 let, samostatně výdělečná činnost). Jedná se o nenáročnou činnost - plnění obálek propagačním letáky, propisovačkami a následné rozesílání obálek poštou. Materiál potřebný k práci (obálky, propagační letáky a propisovačky) Vám dodá přímo naše firma poštou zdarma a nebo na základě objednávky (viz informace k práci pod tímto textem). Měsíčně si můžete vydělat dle aktivity a schopností až několik tisíc Kč!

Potřebné informace k uvedené práci doma zde: Nabídka č. 283 - verze zdarma - informace.pdf (86044)

V případě zájmu o tuto práci doma si vytiskněte 2x smlouvu z přílohy a zašlete nám přes Českou poštu 2x vyplněnou a podepsanou smlouvu. Registrační číslo do smlouvy prosím nevyplňujte, Vaše registrační číslo dopíše do smlouvy naše firma! Po potvrzení Vám jednu smlouvu + 5 propagačních sad (5 propisovaček, 5 obálek, 5 propagačních letáků a 5 poukazů na nabídku č. 19 zdarma) zašleme zdarma doporučeně přes Českou poštu do 14 dnů.

Smlouvu naleznete zde: Nabídka č. 283 - verze zdarma - smlouva.pdf (42500)

Tato nabídka bez poplatku předem je určena pouze pro zákazníky z ČR (není určeno pro zájemce ze Slovenska), kteří si v roce 2019 objednali a zaplatili alespoň jednu nabídku (minimálně za 95 Kč) z webu www.mojeobjednavka.net nebo na www.vydelejtedoma.cz  Tuto nabídku bez poplatku předem může využít každý zákazník pouze jednou a to na poštovní adresu, která byla uvedena na placené objednávce.

DALŠÍ NABÍDKY PRÁCE DOMA se smlouvou a bez poplatku předem přímo od naší firmy + různé jiné přivýdělky pro všechny zájemce naleznete s potřebnými informacemi na https://www.vydelekdoma.eu/prace-doma-bez-poplatku/

Vyhledávání

Web provozuje: Tůma Pavel, 17. listopadu 287/33, 400 10 Ústí n. L. 10, bulletin@email.cz, IČO 62232649, www.rzp.cz *Další informace k nabídkám a dodací + obchodní podmínky jsou uvedeny na https://www.iprace.net/obchodni-podminky-sluzby